Skip links

Προϊστάμενος Αποθήκης Υποκαταστήματος Αθηνών

Home - Προϊσταμενος Αποθηκης Υποκαταστηματος Αθηνων

Η εταιρία MAXI A.B.E.E. αποτελεί ηγέτιδα δύναμη στην παραγωγή και επεξεργασία χάρτου. Με γνώμονα την απόλυτη ικανοποίηση των πελατών μας, συνεχίζουμε την υγιή και αειφόρο ανάπτυξη ποιοτικών προϊόντων, επενδύοντας σε ένα άρτια καταρτισμένο ανθρώπινο δυναμικό και σε μηχανολογικό εξοπλισμό τελευταίας τεχνολογίας

Περιγραφή Αγγελίας

Στο πλαίσιο επέκτασης της εταιρίας ζητείται Προϊστάμενος Αποθήκης για τη διασφάλιση της άρτιας και συνεχούς λειτουργίας της Αποθήκης του Υποκαταστήματος Αθηνών.

Αρμοδιότητες

  • Οργανώνει και σχεδιάζει το πλάνο των εργασιών των υπαλλήλων της αποθήκης
  • Έχει την ευθύνη για την τακτοποίηση και διευθέτηση των εμπορευμάτων καθώς και την σωστή απογραφή αυτών
  • Φροντίζει για την άρτια λειτουργία του στόλου του υποκαταστήματος σε συνεργασία με τους οδηγούς
  • Συμμετέχει στον συντονισμό της δρομολόγησης των παραγγελιών και επικοινωνεί με τους οδηγούς της εταιρείας και τους μεταφορείς κατόπιν έγκρισης του προϊσταμένου υποκαταστήματος
  • Ελέγχει τα αποθέματα ασφαλείας για την ικανοποίηση των αναγκών της εταιρίας και των πελατών της.
  • Ενημερώνει τα πληροφοριακά συστήματα της εταιρίας (ERP,WMS,CRM) και αναλύει τα δεδομένα που προκύπτουν από αυτά

Απαραίτητα Προσόντα

  • 5-8 χρόνια προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση τμήματος Logistics
  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ με κατεύθυνση Logistics / Supply Chain Management
  • Εμπειρία στην χρήση ERP προγραμμάτων
  • Καλή γνώση προγράμματος διαχείρισης αποθήκης WMS (Warehouse Management System)
  • Θα εκτιμηθεί η γνώση χρήσης προγράμματος CRM (Customer Relationship Management)
  • Πολύ καλή γνώση προγραμμάτων MS Office (Word, Excel)

Οργανωτικές, επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση

    Explore
    Drag
    This site is registered on wpml.org as a development site.